Peeling cukrowy Love Story — jak stosować?

Peeling cukrowy Love Story — jak stosować?

Peeling cukrowy Love Story ma wiele zalet i warto włączyć go do swojej regularnej pielęgnacji. W tym wpisie opiszemy Wam szczegółowo jak stosować ten peeling. Przedstawimy Wam również zalety regularnego używania peelingu. Zapraszamy do czytania!

Peeling cukrowy Love Story

Jak często można stosować peeling cukrowy Love Story?

Wszystko zależy od Twojego typu skóry, zdecydowanie jednak odradzamy stosowanie peelingu cukrowego codziennie. Może to doprowadzić do zbytniego podrążenia skóry. Optymalnie zalecamy stosowanie peelingu raz do dwóch razy w tygodniu. Warto jednak abyś obserwowała swoją skórę i jej reakcje na peeling cukrowy Love Story. Jeśli posiadasz szczególnie wrażliwą skórę dobrym pomysłem będzie stosowanie peelingu nawet raz na dwa tygodnie.

Peeling cukrowy Love Story

Jak dbać o skórę po wykonanym peelingu?

Po wykonanym peelingu polecamy, abyś użyła swojego ulubionego balsamu. Nawilży Twoją delikatną skórę oraz odżywi. Peeling cukrowy Love Story ma piękny intensywny zapach dlatego zalecamy wybranie balsamu o delikatnym zapachu, gdyż dwa silne zapachy mogą się ze sobą nieprzyjemnie gryźć. Pamiętaj, aby zawsze szczelnie zamknąć opakowanie z peelingiem, gdy skończysz go używać. Nieszczelnie zamknięte opakowanie może przepuszczać wodę zwłaszcza jeśli trzymasz peeling pod prysznicem. Po dostaniu się dużej ilości wody do opakowania z peelingiem może to osłabić jego działanie. Dobrym pomysłem będzie przechowywanie opakowania z peelingiem tak, aby nie miał regularnego kontaktu z wodą, przykładowo na półce w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *