Jak wygląda depilacja laserowa pach w salonie kosmetycznym?

Jak wygląda depilacja laserowa pach w salonie kosmetycznym?

Planujesz skorzystać z zabiegu trwałego usunięcia owłosienia, jednak masz wątpliwości co do przebiegu całego procesu? Postaramy się wyjaśnić, jak wygląda depilacja laserowa pach w gabinecie kosmetycznym. Poznaj cały proces obsługi klienta podczas zabiegu epilacji.

Depilacja laserowa pach- wstępna konsultacja

Wizyta w salonie oraz depilacja laserowa pach rozpoczyna się od wstępnej konsultacji z kosmetyczką, wyspecjalizowaną w przeprowadzeniu takich zabiegów. Na tym etapie realizowany jest dokładny wywiad, który ma na celu sprawdzenie możliwości przystąpienia do zabiegu. To szczególnie ważne, by na początku współpracy wykluczyć obecność wszelkich chorób skóry lub nieprawidłowości hormonalnych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na uzyskanie pożądanych efektów zabiegu. Podczas konsultacji znajdzie się czas na zadanie pytań klienta i rozwianie wszystkich wątpliwości związanych z zabiegiem.

depilacja laserowa pach

Konsultacja za nami! Co dalej?

Po udanej konsultacji i zgodzie na zabieg następnym krokiem jest prawidłowe przygotowanie się do zabiegu. Jeżeli nie znałaś tych zasad przed pierwszą wizytą w salonie, będziesz musiała poczekać, aż Twoje włosy pod pachami osiągną odpowiednie stadium wzrostu. Jest to minimum miesiąc po ostatniej ingerencji maszynką, woskiem lub depilatorem. Warto w tym czasie zrezygnować z opalania tych partii ciała. Po upływie zaleconego czasu pora na zabieg. Zanim depilacja laserowa pach się rozpocznie, specjaliści przygotują Twoje ciało do zabiegu. Sam proces usuwania włosów trwa zazwyczaj kilkanaście minut. Po wykonaniu działań na Twojej skórze obowiązuje Cię okres ochrony partii ciała poddanych ingerencji lasera. Unikaj słońca i nawilżaj swoją skórę, by cieszyć się prawidłowym przebiegiem depilacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *