Na czym polega endermolift twarzy?

Na czym polega endermolift twarzy?

W ostatnich czasach wygląd zewnętrzny człowieka przybrał ogromnie na znaczeniu. W mediach społecznościowych, ale i w telewizji otaczają nas piękni ludzi. Powstało również wiele procedur medycznych, które mają na celu poprawę wizerunku fizycznego danej osoby. Jedną z takich procedur jest endermolift twarzy, o którym opowiemy Wam dziś coś więcej.

endermolift twarzy

Na co składa się endermolift twarzy?

Ten rodzaj terapii to nieinwazyjny oraz w pełni bezpieczny zabieg wykonywany wyłącznie na obrębie skóry twarzy. Endermolift twarzy skupia się głównie na masażu twarzy. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się technologię LPG, gdzie za pomocą specjalnej głowicy Lift skórę twarzy poddaje się mikro-impulsom o częstotliwości 4, 8, a nawet 16 impulsów na minutę. Po skończonym zabiegu można od razu wrócić do normalnego życia, nie ma przymusowego okresu rekonwalescencji. Mogą jedynie wystąpić delikatna opuchlizna lub zasinienie, które powinno ustąpić po krótkim czasie. Nie warto zatem popadać w panikę jeśli skora po zabiegu nie będzie od razu idealna.

endermolift twarzy

Jakie są efekty tego zabiegu?

Do najważniejszych efektów zabiegu należy widoczne odmłodzenie twarzy. Po zabiegu skóra powinna być rozświetlona i promieniować energią. Endermolift twarzy pozwala w naturalny sposób odbudować się skórze. Zabieg należy powtarzać regularnie zgodnie z zaleceniem a jego efekty potrafią utrzymywać się nawet do 6 miesięcy. W tym czasie skóra, szczególnie dookoła oczu jest wyraźnie odżywiona i rozjaśniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *