Lumi Eyes – do czego go używać?

Lumi Eyes – do czego go używać?

Lumi Eyes to najnowszy symulator tkankowy przeznaczony do zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu. Zastanawiacie się, czym ten zabieg się charakteryzuje? Możecie dowiedzieć się już teraz!

Jakie są cechy Lumi Eyes?

Zabieg mezoterapii igłowej jest jednym z najczęściej wybieranych przez pacjentów zabiegów. Może on być wykonywany za pomocą stymulatora Lumi Eyes, który posiada efekt wypełniania, ale bez skutków ubocznych w postaci obrzęku limfatycznego. Jest on wysokej jakości produktem, który naprawia uszkodzenia skóry właściwej za pomocą polinukleotydów o silnym działaniu, które regenerują tkanki. Dzięki temu wynikiem takiego zabiegu jest silne nawilżenie i odmłodzenie tkanek, oraz zniesienie objawów zmęcznia i zasinienia skóry.

Lumi Eyes służy do zabiegów mezoterapii

Czym jest zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg ten polega na wkłuwaniu pod skórę substancji aktywnych, takich jak osocze, kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, czy aminokwasy za pomocą strzykawki oraz igły, wszystko w celu poprawy napięcia skóry w obrębie twarzy, dekoltu albo szyi oraz innych partii ciała. Za jej pomocą możesz także pozbywać się cellulitu! Dzięki temu zabiegowi dochodzi do rewitalizacji skóry oraz szybkiego gojenia, gdyż dzięki niemu stara skóra zastępowana jest nową. Często też zabiegi te są przeprowadzane w celu walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, przebarwień czy rozstępów, a także w celu leczeniu łysienia. Możesz także walczyć z bliznami trądzikowymi oraz przeciwdziałać starzeniu się skóry.

mezoterapia

Nie czekaj, sprawdź na naszej stronie, w czym możemy Ci pomóc wraz z Lumi Eyes!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *