Koniecznie przeczytaj, zanim powiększysz usta

Koniecznie przeczytaj, zanim powiększysz usta

Powiększanie ust to zabieg, któremu poddaje się bardzo wiele osób. Pełne i duże wargi to marzenie wielu kobiet. Większość z nich jednak niewiele wie o tym zabiegu. Więc jeśli chcesz powiększyć usta, to przeczytaj ten artykuł.

O czym należy pamiętać przed zabiegiem powiększania ust?

Pierwszą i jedną z ważniejszych rzeczy jest skontaktowanie się lekarzem przed zabiegiem powiększania ust. Specjalista powinien odpowiednio nas zbadać i upewnić się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do poddania się temu leczeniu. Ważna jest również klinika, w której chcesz powiększyć usta. Warto poczytać o niej opinie. Dzięki nim możemy się dowiedzieć, co inne kobiety uważają o miejscu, do którego chcemy się udać. Pomoże nam to wybrać miejsce i upewnić się, czy zabieg będzie bezpieczny. Unikajmy osób prywatnych, które wykonują zabiegi medycyny estetycznej. Zmienić wygląd naszych ust może tylko lekarz. O czym należy pamiętać!

czerwone usta

Przed zabiegiem należy się również odpowiednio do niego przygotować. Tydzień przed spotkaniem z lekarzem medycyny estetycznej w celu zmiany wyglądu naszych ust nie powinniśmy używać środków przeciwzapalnych takich jak:

  • ibuprofenu,
  • oleju rybnego,
  • witaminy E.

Te substancje rozrzedzają krew, przez co po zabiegu na naszej twarzy zobaczymy groźne siniaki. Dobę przed wizytą w klinice należy nie pić napojów zawierających kofeinę oraz alkoholu. 24 godziny po zabiegu również powinniśmy unikać tych substancji. Nie należy również korzystać z sauny oraz się opalać. Powinniśmy unikać wysiłku fizycznego. Powinniśmy również dobę przed zabiegiem wypić około trzech litrów wody, ponieważ wspomaga ona działanie kwasu hialuronowego, który będzie używany podczas redukcji ust.

Po zabiegu należy nadal unikać wysiłku fizycznego, więc odstawmy wszystkie treningi czy różne inne aktywności. Powinniśmy unikać również słońca i gorących posiłków. Warto również ograniczyć mimikę naszej twarzy do absolutnego minimum.

Zabieg powiększania ust – to musisz wiedzieć.

Wiele osób zapomina o tym, że zabieg powiększania ust niesie za sobą skutki uboczne. Oczywiście nie każdy jest na nie skazany. Jeśli często występują u Ciebie opryszczki, mogą się one pojawić po zabiegu. Powiedz o tym lekarzowi medycyny estetycznej, który będzie wykonywał zabieg. On poradzi Ci, co należy zrobić, żeby uniknąć takiej sytuacji.

Warto wspomnieć również o tym, że zabieg nie należy do tych najprzyjemniejszych. Podczas wstrzykiwania kwasu hialuronowego poczujemy ból. Oczywiście lekarz może podać Ci znieczulenie miejscowe. Będzie ono zazwyczaj w postaci maści, którą nakłada się pół godziny przed zabiegiem. Gdy zdecydujemy się na to, po zabiegu nasze usta mogą być napęczniałe, wtedy nie zobaczymy końcowego efektu, więc nie musisz korzystać ze znieczulenia.

Gdy zdecydujesz powiększać usta i nie spodoba Ci się efekt, to można go szybko zmienić. Po około trzech dniach od zabiegu przyjdziesz do kliniki na wizytę kontrolną, wtedy będzie można poprawić wygląd ust, jeśli coś nie będzie się nam podobało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *