Preparaty do mezoterapii igłowej – do czego służą?

Preparaty do mezoterapii igłowej – do czego służą?

Zabieg polega na nieinwazyjnej technice mikronakłuwania skóry. Preparaty do mezoterapii igłowej przenikają przez zewnętrzną barierę skóry, aby dostarczyć substancje biologicznie czynne do warstw położonych poniżej, skutecznie poprawiając stan skóry. Substancje te obejmują dobrze znane związki lecznicze, takie jak kwas hialuronowy, peptydy, krzem i koktajl witaminowy. Liczne mikronakłucia skóry aktywują naturalne procesy regeneracyjne tkanek, dając spektakularny efekt odmłodzenia. Stanowi idealne uzupełnienie zabiegów infuzji tlenowej Yonelle i DermaOXY, podnosząc ich skuteczność.

ampułki do mezoterapii

Preparaty do mezoterapii igłowej – jakie efekty osiągniesz?

  • Regeneracja i zwiększenie jędrności skóry,
  • Lifting twarzy – redukcja wiotkości,
  • Redukcja zmarszczek,
  • Redukcja przebarwień,
  • Redukcja blizn,
  • Zwiększona gęstość skóry,
  • Stymulacja naturalnej regeneracji komórek skóry,

preparaty do mezoterapii igłowej

Czy to bezpieczne?

Preparaty do mezoterapii igłowej są na ogół bezpieczną i skuteczną procedurą, która może poprawić wygląd skóry. Należy pamiętać o tym, aby wykonywać tylko w miejscach do tego przeznaczonych przez specjalistów lekarzy. Zabieg ten może redukować zmarszczki, zmniejszać blizny, a także napinać lub odmładzać luźną, lub starzejącą się skórę.
Chociaż mikronakłuwanie w warunkach domowych jest powszechnie dostępne i wygodniejsze niż wersja profesjonalna, zabiegi wykonywane w domu nie są one bezpieczne i mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, a nawet poważnych powikłań.
Preparaty do mezoterapii igłowej polecane są tylko dla specjalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Polecamy zapoznać się z ofertą Cosmetix.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *