Usuwanie tatuażu Warszawa – jak wygląda zabieg?

Usuwanie tatuażu Warszawa – jak wygląda zabieg?

Chcesz pozbyć się niechcianego tatuażu ze skóry? Klinika Ambroziak oferuje usuwanie tatuażu Warszawa, które charakteryzuje się dużą skutecznością. Sprawdź, na czym polega zabieg, czy jest on bolesny, a także czy zostają po nim blizny. W dzisiejszym wpisie odpowiadam na najważniejsze pytania!

Czy zabieg jest bolesny?

Usuwanie tatuażu Warszawa odbywa się przy użyciu specjalnego lasera, który jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry. Posiada on końcówkę frakcyjną, która zwiększa głębokość działania, a tym samym polepsza rezultaty zabiegu. Usuwanie niechcianej ozdoby ze skóry polega na naświetlaniu skóry przy pomocy krótkich impulsów światła laserowego. Metoda ta działa jedynie na barwnik i nie powoduje uszkodzenia skóry otaczającej, dzięki czemu po zabiegu nie powstają blizny, a czas rekonwalescencji jest krótki. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie pieczenie, jednak aby zminimalizować ból, stosuje się specjalne formy chłodzenia skóry, takie jak zimne żele czy chłodzenie końcówki zabiegowej. Dla komfortu pacjenta zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a w przypadku dużych tatuaży jest on zwykle podzielony na kilka etapów.

usuwanie tatuażu Warszawa - schemat zabiegu

Usuwanie tatuażu Warszawa: czy jest skuteczne?

Przy większości typów usuwanie tatuażu Warszawa jest skuteczne. Zwykle udaje się go usunąć całkowicie, jednak proces ten wymaga wykonania serii zabiegów, najczęściej około 5-6. Ilość zabiegów w serii uzależniona jest przede wszystkim od usuwanego koloru. Po każdym z zabiegów widoczne jest ok. 50% rozjaśnienie tatuażu. Efekt utrzymuje się trwale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *