Nowa książka „Niewidzialny front” Tomasza Rezydenta o walce z koronawirusem

Nowa książka „Niewidzialny front” Tomasza Rezydenta o walce z koronawirusem

Koronawirus namieszał w każdej branży, dlatego warto zapoznać się z tym jak wygląda walka z niewidzialnym przeciwnikiem. Nowa książka „Niewidzialny front” Tomasza Rezydenta przedstawia jak wygląda obecnie praca w służbie zdrowia.

O czym jest książka „Niewidzialny front”?

Jak możemy wyczytać z wstępnego opisu książki, przedstawia ona obecną sytuację medyków. Niestety koronawirus spowodował ogromny zamęt w miejscach, gdzie świadczona jest opieka zdrowotna. Chodzi tutaj nietylko o publiczne placówki, ale też prywatne. Dostępność znacznie się zmniejszyła, ale nie można oceniać czy oskarżać o to lekarzy. „Niewidzialny front” Tomasz Rezydent opowiada swoją historię jak wygląda codzienna praca w szpitalu w dobie koronawirusa. To przejmująca opowieść, z którą powinien zapoznać się każdy z nas, ponieważ walczymy o powrót normalności. Autor wskazuje, że motywacją do stworzenia tej książki była chęć pokazania prawdy bez kontekstu medialnego czy politycznego. Historia tworzy się na naszych oczach, a w pokonanie pandemii włączyć musi się każdy z nas.

Gdzie kupić „Niewidzialny front” Tomasza Rezydenta?

Wersję papierową „Niewidzialny front” Tomasz Rezydent znajdziesz w wielu księgarniach stacjonarnych, które są już otwarte. Jeśli obawiasz się o swoje bezpieczeństwo, lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie książki przez internet. W księgarniach internetowych znajdziesz również możliwość zamówienia ebooka lub audiobooka. Możesz też tą wartościową książkę podarować bliskiej osobie na święta. Świetnie sprawdzi się  przypadku osób, które negują istnienie pandemii. Nie zwlekaj i zapoznaj się z historią lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *