Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej Tczew

Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej Tczew

Popularność wszelkich zabiegów medycyny estetycznej Tczew rośnie z roku na rok. Rozwijają się nowoczesne technologie, więc zabiegi te są coraz bardziej zaawansowane ale też – coraz bezpieczniejsze. Urządzenia wspomagające sprawiają, że nie są one obciążające dla pacjentek i pacjentów. Jakie są najbardziej popularne z zabiegów?

Najczęściej wykonywane zabiegi

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej w gabinecie w Tczewie jest mezoterapia igłowa. To małoinwazyjny zabieg, podczas którego pod skórę wprowadza się specjalnie dobrane koktajle substancji wpływających na jej dobrą kondycję. Dodatkowo – mikronakłucia pobudzają i regenerują skórę. Zabieg można wykonywać na dekolcie, twarzy i owłosionej części głowy, a efekty widoczne są nawet po kilku dniach. Kolejnym z topowych zabiegów jest botox. Służy on do wygładzania zmarszczek mimicznych, działa też relaksująco na mięśnie. To skuteczny  bezbolesny zabieg.

Wyszczuplające zabiegi medycyny estetycznej Tczew

Odsysanie tłuszczu, czyli liposukcja to zabieg, który pozwala na skuteczne pozbycie się tłuszczu z miejsc takich jak podbródek czy brzuch. Poprawia to znacząco wygląd tych okolic. To bezpieczne i nie daje żadnych powikłań. Odessany tłuszcz można użyć w innych miejscach, jako najbezpieczniejszy z wypełniaczy. Zawarte w nim komórki macierzyste znacząco regenerują miejsce poddane zabiegowi.

Po te zabiegi medycyny estetycznej Tczew i wiele więcej – zapraszamy do Nova Clinica. Są one nie tylko najpopularniejsze, ale i najskuteczniejsze. Specjaliści w klinice pomogą dobrać odpowiednie sposoby na poprawę wyglądu a co za tym idzie – samopoczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *