Czym jest wolumetria twarzy i kto może z niej skorzystać?

Czym jest wolumetria twarzy i kto może z niej skorzystać?

Dla wielu kobiet ich własny wygląd zewnętrzny jest bardzo istotną kwestią, do której bardzo przykładają uwagę. Niestety wraz z upływem lat, człowiek nie jest w stanie wyglądać równie rześko i młodo co paręnaście lat temu. Różnego rodzaju kremy czy makijaż są w stanie w dużym stopniu zamaskować wiele powstałych niedoskonałości, jednakże czasami to nie wystarcza. Odpowiedzią na taką sytuację jest wolumetria twarzy.

Wolumetria twarzy- w jaki sposób działa?

Zabieg ten bazuje na wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Wprowadza się go za pomocą igły w miejsce, na którego naprawie nam zależy. Wolumetria twarzy w bardzo dużym stopniu jest w stanie poprawić kondycję naszej twarzy, odmłodzić ją oraz dodać jej jędrności. Jest ona szczególnie polecana przy chęci odmłodzenia skóry w okolicy oczu, skroni czy też policzków. Atutem tego zabiegu są natychmiast widoczne efekty. Sam proces może powodować efekt dyskomfortu, w związku z możliwym odczuwaniem rozpierania w skórze, stąd część pacjentów decyduje się na miejscowe znieczulenie. Przed samym zabiegiem nie powinno się zażywać leków, które mogą spowodować rozrzedzanie krwi oraz alkoholu.

wolumetria twarzy

Gdzie zapisać się na zabieg?

Jeśli zależy ci na poprawie wyglądu twojej twarzy, jej odmłodzeniu i nawilżeniu wolumetria jest zabiegiem dla ciebie. Zabieg taki przeprowadzany jest w wysokiej jakości gabinetach medycyny estetycznej. Tesoro Clinic to klinika mieszcząca się we Wrocławiu, a w jej ofercie znajduje się wiele nowoczesnych zabiegów, w tym wolumetria twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *