Tomasz Makuch – doświadczony fizjoterapeuta

Zmagasz się z bólem kręgosłupa lub rozważasz udział w terapii manualnej na terenie Warszawy? Zaufaj praktyce doświadczonych specjalistów z kliniki Form. Tomasz Makuch posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii, fizykoterapii oraz kinezyterapii. Sprawdź dokładny profil jego działalności.

tomasz makuch

Wiedza i doświadczenie specjalisty

Tomasz Makuch ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, a wiedzę pogłębiał w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Jest specjalistą w trzech dziedzinach fizjoterapii. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i praktykę, uczestnicząc w szkoleniach, potwierdzonych certyfikatami. W swojej karierze odbył już około 20 różnych kursów w tym:

  • Diagnostyka różnicowa i terapia zawrotów głowy
  • Manipulacje krótkodźwigniowe
  • Terapia manualna Kaltenborn
  • Badania i leczenia kończyn górnych, dolnych oraz kręgosłupa
  • Kursy AWS

Rozpiskę wszystkich kursów, w których uczestniczył Pan Tomasz, znajdziesz na witrynie internetowej Formgl. Placówka ta powstała w celu leczenia schorzeń i chorób neurologicznych, ortopedycznych przy wykorzystaniu nowoczesnych metod rehabilitacyjnych.

tomasz makuch

Czym zajmuje się Tomasz Makuch?

W swojej codziennej pracy Pan Tomasz Makuch zajmuje się terapiami manualnymi, masażami, akupunkturą, manipulacjami krótkodźwigniowymi i metodą HVLA, diagnostyką różnicową, fizykoterapią, kinezyterapią, rehabilitacją, światłolecznictwem, tapingami, wykorzystaniem komory kriogenicznej oraz terapią wisceralną. Umówienie wizyty u tego specjalisty na terenie Warszawy jest możliwe za pośrednictwem strony internetowej Kliniki Form. Tam znajdują się wszystkie niezbędne informacje, dotyczące doświadczenia i profilu, jego specjalizacji, odbytych szkoleń i kurów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *