Jak aplikować pyłki GlammaMia?

Jak aplikować pyłki GlammaMia?

Pyłki GlammaMia to zupełna nowość w świecie stylizacji paznokci. Te wyjątkowe pyłki odmienią Twój manicure i sprawią, że Twoje paznokcie będą pięknie się prezentować. Pyłki GlammaMia dodadzą blasku nudnej stylizacji i odmienia każdą stylizację paznokci.

glammamia

Czym się charakteryzują pyłki GlammaMia?

W sprzedaży dostępne są pyłki GlammaMia: Chill Pill w odcieniu różowym, Rose Fish w kolorze różowego złota, Yummy Plummy, czyli intensywny odcień fuksji oraz Super Cooper, czyli kolor głębokiej miedzi. Pyłki GlammaMia charakteryzują się właśnie tymi wyjątkowymi kolorami. Są wyjątkowe i jedyne w takim rodzaju dostępne na rynku. Ponadto pyłki z kolekcji GlammaMia niesamowicie łatwo się aplikuje, przy czym pozostają długo na płytce paznokcia.
glammamia

Jak aplikować pyłki GlammaMia?

Pyłki należy aplikować już na pomalowane lakierem paznokcie oraz pokryte specjalnym topem. Gdy już to wykonamy, przechodzimy do aplikacji pyłku. Pyłek GlammaMia nakładamy przy użyciu specjalnego pędzelka przeznaczonego do aplikacji pyłków. Pędzelkiem nabieramy drobną ilość pyłku, a następnie okrężnymi ruchami aplikujemy go na paznokciu. Powtarzamy proces do momentu gdy paznokieć nie zostanie równomierny pokryty pyłkiem. Następnie aplikujemy top oraz utwardzamy całość w lampie. Pamiętaj, żeby wytrzeć pędzelek do nakładania topu wacikiem. Dzięki temu drobinki pyłku nie zabarwią reszty topu znajdującego się w butelce. To wszystko teraz możesz cieszyć się pięknym manicure, dzięki pyłkom GlammaMia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *