Usuwanie przebarwień w Katowicach krok po kroku

Usuwanie przebarwień w Katowicach krok po kroku

Przebarwienia to jeden z częściej występujących problemów skórnych, który najczęściej dotyka osoby po 30 roku życia, jednak pojawia się również u osób między 20 a 30 rokiem życia. Szacuje się, że przebarwienia dotyczą niemal 30% społeczeństwa, a po 60 roku życia boryka się z nimi niemal 90% kobiet. Plamy pigmentacyjne mają nieregularny kształt i różnorodny koloryt – od jasnego po ciemny brąz. Jak się z nim rozprawić? Usuwanie przebarwień Katowice to zabieg, który pomoże rozprawić się z tym problemem. Sprawdź to!

Na czym polega usuwanie przebarwień w Katowicach?

W leczeniu przebarwień stosuje się zarówno terapię pikosekundową, która stanowi znakomitą alternatywę dla zabiegów złuszczających. Co więcej, ta metoda gwarantuje imponujące efekty i krótki czas rekonwalescencji pozabiegowej, a to wszystko ze względu na krótką wiązkę światła. Warto mieć na uwadze, że po zastosowaniu tej techniki przebarwienia są skorygowane do minimum, a po kilku zabiegach wręcz są niezauważalne. W celu skorygowania plam pigmentacyjnych stosuje się również terapię depigmentacyjną, a dokładniej specjalny preparat złuszczający, który wykonuje się w dwóch etapach, a jego kontynuacja przebiega w warunkach domowych.

Usuwanie przebarwień Katowice

Usuwanie przebarwień – wskazania

Przebarwienia przybierają formę plam, które pojawiają się najczęściej na czole, policzkach, nad górną wargą, a także mogą przybierać formę piegów czy nieregularnych zmian. I choć przebarwieniom zdecydowanie lepiej zapobiegać niż je niwelować, to istnieją metody, które pozwolą się z nimi rozprawić na każdym etapie. Usuwanie przebarwień Katowice to metoda, która z pewnością pomoże w osiągnięciu pożądanego stanu skóry. Sprawdź to!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *