Hifu – kiedy warto skorzystać z tego zabiegu?

Hifu – kiedy warto skorzystać z tego zabiegu?

Chyba każdy z nas pragnie zachować młody wygląd i jędrną skórę na długo. Niestety, wraz z wiekiem nasza skóra staje się coraz bardziej wiotka, zmniejsza się jej elastyczność, jędrność, przez co wyglądamy coraz starzej. Utrata jędrności może być spowodowana nie tylko procesem starzenia się skóry, ale także może być wynikiem procesu odchudzania. Na szczęście z pomocą przychodzi hifu, czyli zabieg, dzięki któremu możemy odzyskać młody i promienny wygląd!

Wskazania do zabiegu

Zabieg hifu polecany jest przede wszystkim osobom, które zmagają się z utratą elastyczności skóry po intensywnym odchudzaniu lub w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów, czy po ciąży. Doskonale sprawdzi się on u osób, które chcą odzyskać jędrność skóry w okolicach ramion, brzucha, pośladków, piersi czy ud. Zabieg ten stosowany jest z powodzeniem do liftingu policzków, szyi i czoła, a także do odmłodzenia skóry w okolicach dekoltu.

hifu - na czym polega zabieg?

Na czym polega hifu?

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem, który ma za zadanie wyłonić oczekiwania i spodziewane efekty zabiegu. Technologia hifu opiera się na podgrzewaniu tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie. Powoduje to ich obkurczanie się i jednocześnie prowadzi do powstawania mikrouszkodzeń skóry, które stymulują produkcję kolagenu. Zabieg trwa zwykle od 30 minut do 2 godzin. Zaraz po jego przeprowadzeniu może wystąpić niewielki rumień, który utrzymuje się zazwyczaj do 30 minut. Niewątpliwą zaletą tej metody jest natomiast fakt, że tuż po zabiegu, pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *