Gdzie wykonać testy na ojcostwo w Poznaniu?

Gdzie wykonać testy na ojcostwo w Poznaniu?

Jeśli miewasz wątpliwości, co do swojego ojcostwa to koniecznie zastanów się nad badaniem DNA. W naszym artykule dowiesz się, gdzie wykonać skuteczne testy na ojcostwo Poznań. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami.

Gdzie wykonywane są testy na ojcostwo Poznań?

Jeśli nie masz pewności czy wychowujesz swoje biologiczne dziecko to koniecznie wykonaj badania DNA, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Testy te możesz wykonać w sposób anonimowy lub sądowy. Podczas wyboru konkretnego testu musisz przemyśleć kwestię sprawy sądowej. Testy anonimowe mogą być wykonane bez zgody matki dziecka, ale nie są brane pod uwagę w sądzie ze względu na brak pełnego protokołu z przebiegu badania. To który test wybrać mogą też doradzić Ci pracownicy danego laboratorium. Testy na ojcostwo Poznań możesz wykonać w laboratorium Gentest. Wystarczy wykonać telefon i zamówić zestaw do pobierania próbek biologicznych lub chemicznych. Następnie gotowe próbki odsyłamy i czekamy kilka dni na odpowiedź. Forma dostarczenia wyników jest dowolna. Możesz wybrać telefon lub list.

Czy badania DNA są skuteczne?

Współczesna medycyna pozwala z ogromną dokładnością przeanalizować sekwencje genowe i zbadać powiązania między członkami rodziny. Testy na ojcostwo Poznań są dość popularne, dlatego nie musisz obawiać się o stygmatyzację. Dodatkowo wynik jest dokładnie analizowny. Nie musisz obawiać się o brak skuteczności czy poufności. Kwestie te są bardzo ważne dla każdej palcówki wykonujące testy DNA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *