Gdzie wykonać anonimowe badanie na ojcostwo?

Gdzie wykonać anonimowe badanie na ojcostwo?

Jeśli chcesz sprawdzić swoje ojcostwo wykonaj anonimowe badanie. W naszym artykule przybliżamy czym jest i gdzie wykonać anonimowe badanie na ojcostwo.

Czym jest anonimowe badanie na ojcostwo?

W życiu może zaskoczyć nas wiele rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię związaną z genetyką. Jeśli masz wątpliwości o pokrewieństwie z dzieckiem wykonaj badanie na ojcostwo. Możesz wybrać badanie sądowe lub anonimowe badanie na ojcostwo. W przypadku, gdy matka dziecka nie zgadza się na test lub nie chcesz jej informować o swoich podejrzeniach najlepsza będzie anonimowa wersja. Pamiętaj, jednak że wynik nie może być brany pod uwagę w sądzie ze względu na brak sporządzonego podczas badania protokołu. W momencie wszczęcia postępowania konieczne będzie ponowienie badania już w wersji sądowej. To dodatkowy koszt, ale związany z poznaniem prawdy o dochodzeniem swoich praw.

Gdzie wykonać anonimowe badanie na ojcostwo?

Najlepiej wybrać laboratorium, które specjalizuje się w anonimowych badaniach na ojcostwo. Dobrze jest sprawdzić wszystkie opinie o danym miejscu oraz certyfikaty. Jeśli w Twojej okolicy nie znajduje się żaden taki ośrodek, wybierz formę przesyłki. Niektóre placówki oferują przesyłanie próbek za pośrednictwem poczty lub kuriera. Wyniki można otrzymać już po kilki dniach w dowolnej formie. Dowiemy się z nich, czy jesteśmy biologicznym rodzicem. Poszukiwania miejsca możesz wykonać przez internet. Znajdziesz tam pełne oferty oraz najważniejsze informację o danym laboratorium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *