Lakiery hybrydowe Indigo – bezpieczny produkt do paznokci

Lakiery hybrydowe Indigo – bezpieczny produkt do paznokci

Wiele osób zmaga się z różnego typu alergiami. Szukamy produktów, które są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne dla organizmu. Często szukamy odpowiedzi czy dana marka jest bezpieczna, sprawdzamy skład i porównujemy z innymi produktami. Niestety mało kto ma specjalistyczną wiedzę na temat wpływu poszczególnych składników na organizm ludzki. Dlatego dzisiaj zwrócimy uwagę na kosmetyki do paznokci, możliwe zagrożenia i podpowiemy Ci, dlaczego lakiery hybrydowe Indigo są uznawane za bezpieczne.

W jaki sposób kosmetyki do paznokci mogą nam zaszkodzić?

Kosmetyki do paznokci to nie tylko lakiery, ale również zmywacze do paznokci, skórek oraz tipsy. Niektóre z tych produktów mogą powodować alergie. Substancją chemiczną najbardziej odpowiedzialną za reakcje alergiczne na lakier do paznokci jest konserwująca żywica tosylamidowo-formaldehydowa, która może znajdować się w dużych ilościach w lakierach bazowych, aby poprawić przyczepność do powierzchni paznokcia. Osoby z wrażliwością na niektóre substancje chemiczne znajdujące się w kosmetykach do paznokci mogą mieć reakcje alergiczne lub zapalenie skóry, podrażnienie. Alergiczne kontaktowe zapalenie skóry jest formą wyprysku wywołaną opóźnioną reakcją alergiczną na substancję chemiczną (alergen), która ma kontakt ze skórą. Jeśli jesteś osobą, która jest wrażliwa na obecność alergenów, to koniecznie sprawdzaj skład każdego produktu, który kupujesz. Polecanymi produktami są lakiery hybrydowe Indigo, które posiadają wysokiej jakości skład, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

lakiery hybrydowe Indigo

Czy lakiery hybrydowe Indigo uczulają?

Po przeprowadzeniu niezależnych badań na Protein Base można stwierdzić, że lakiery hybrydowe Indigo są bezpieczne, ich stosowanie nie stanowi zagrożenia dla Twojej skóry. Produkty Indigo zostały przebadane dermatologicznie na kilkudziesięciu osobach.  Alergia na którykolwiek ze składników nie została u nich udokumentowana. Lakiery hybrydowe Indigo są dobrze tolerowane przez skórę i są zaliczane do produktów niedrażniących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *