Frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo wady i zalety

Frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo wady i zalety

W tym wpisie poruszamy temat często używanego w salonach kosmetycznych narzędzia, jakim jest frezarka. Zapewne już nie raz o nim słyszałaś i możliwe, że używałaś. Jest to niezwykle praktyczne narzędzie, które posiada wiele zalet jak również kilka wad. Jeśli chcesz poznać jakie wady i zalety ma frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo to zapraszamy do przeczytania naszego wpisu.

frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo

Do czego służy frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo?

Podstawowym zastosowaniem, jakie ma frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo jest szybkie i sprawne usuwanie starego manicure hybrydowego oraz żeli. Pozwala na bezbolesne oraz sprawne usuniecie starego manicure. Minimalizuje również ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia, które pojawia się przy ręcznym usuwaniu manicure. Frezarka może być również wykorzystywana do formowania kształtu paznokcia, gdy wykonuje się manicure z użyciem żelu. Ponadto można za jej pomocą wygładzić paznokieć żelowy, aby móc aplikować pozostałe elementy takie jak top i lakier hybrydowy.

frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo

Zalety i wady frezarki

Jedna z największych zalet, którą posiada frezarka do paznokci kieszonkowa Indigo jest to, iż jest przenośna. Może być bezproblemu zabierana na różne wyjazdy i do miejsc, w których nie masz bezpośredniego dostępu do gniazdka. Umożliwia ona aż 5 godzin ciągłej pracy. Kolejnymi zaletami jest to, iż posiada wygodną rączkę, która nie wibruje nawet gdy ustawisz na najmocniejsze obroty. Wadą frezarki jest to, iż wymaga od użytkującej jej osoby pewnych umiejętności i wprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *