Zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy i pielęgnacja tej delikatnej strefy

Zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy i pielęgnacja tej delikatnej strefy

 

Okolice pod oczami to bardzo wrażliwe punkty na mapie naszej twarzy, które często są pierwszymi miejscami, w których możemy zauważyć zmarszczki mimiczne. W związku z tym zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy a także specjalistyczne kremy i sera są coraz częściej wykorzystywanymi kosmetykami zarówno przez kobiety i jakie przez mężczyzn.

Pielęgnacja skóry pod oczami

zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy

Pamiętajmy o tym, że delikatna skóra pod oczami wymaga zupełnie innej pielęgnacji, niż inne części naszej skóry twarzy. Wykonując peelingi enzymatyczne czy też mechaniczne powinniśmy omijać okolice pod oczami, by nie podrażnić skóry w tym miejscu. Dodatkowo wszelkiego rodzaju kosmetyki pielęgnacyjne opierające swoje składy na kwasach również nie powinny pojawiać się pod oczami ze względu na bardzo silne działanie składników aktywnych takich jak retinoidy i inne. Jakie zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy wybrać, by zadbać o młody wygląd skóry pod oczami?

Zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy Dr Irena Eris Beautycare

Dr Irena Eris to marka, która od lat działa na rynku, oferując swoim klientom gotowe rozwiązania na wszelakie problemy skórne. Czy Dr Irena Eris Beautycare ma dla nas skuteczne zabiegi przeciwzmarszczkowe na okolicę pod oczami? Zdecydowanie tak! Zwróćmy uwagę na HYDRO LIPID SILKY LOOK czyli algową terapię wygładzającą, która zapewni intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry oraz uzupełnienie niedoboru lipidów. Chcesz zmniejszyć ilość głębokich zmarszczek na cieńkiej skórze pod oczami? Zainteresuj się propozycjami od Dr Irena Eris!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *